OFERTA

Nasza WILLA KOLIBA stanowi doskonałą ofertę dla turystów szukających noclegów w miejscu czystym, bezpiecznym i komfortowym, ale cechującym się niewygórowaną ceną. Piękne miejsce, w którym położony jest budynek, w dzień stanowi wspaniałe miejsce do zapoznania się z okolicą, a wieczorem do biesiadowania przy grillu.

WILLA KOLIBA oferuje miejsca w pokojach o różnej wielkości, których cena zadowoli każdego Gościa. Oferujemy Państwu pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami (WC, umywalka, prysznic) oraz TV, a także ogólnodostępny aneks kuchenny. Aneks wyposażony jest w niezbędne naczynia , czajniki, kubki, sztućce, których niema potrzeby przywozić ze sobą. Na terenie działa bezpłatny internet Wi-Fi.
Obok budynku znajduje się ogrodzony , oświetlony bezpieczny parking. 

Na terenie znajduje się mini Bar, w którym nasi Goście mogą delektować się wieloma regionalnymi potrawami przepijanymi zimnym piwkiem. Potrawy podajemy z tradycyjnego pieca opalanego drewnem bukowym, daje to niepowtarzalny smak i zapach serwowanym potrawom.

Regionalny szałas obok budynku to urocze i przytulne miejsce, w którym mogą Państwo oddać się przyjemności spożywania smacznych potraw przygotowanych w naszym barze oraz grillowanych przez siebie własnych produktów. Serwujemy: kiełbaski baranie, kaszankę pienińską, kiełbasę wiejską, karczek oraz wiele innych przysmaków.  Tuż przy naszym budynku znajduje się boisko sportowe Orlik, a także Plac zabaw dla dzieci.

Zapraszamy

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW!

Na terenie znajduje się wypożyczalnia
rowerów górskich i trekingowych, w której
nasi Goście otrzymają znaczące zniżki.


ADRES:

Jan Baziak
ul. Groń 3
34-460 Szczawnica 


KONTAKT:

E-mail:  koliba@onet.pl
Telefon:   692 788 433


Realizacja: